porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Najciekawsze aukcje na rzecz 22. Finału WOŚP: jakie są?
Najciekawsze aukcje na rzecz 22. Finału WOŚP: jakie są? 22 Finał WOŚP: najciekawsze aukcje. Pomóc można na różne sposoby. ...
Nie zdążyłeś wrzucić pieniędzy do puszki wolontariuszy WOŚP? Wyślij SMS na numer 75 565

Jak wesprzeć WOŚP w domu? Na jaki numer wysłać SMS?

Podczas 21. Finału WOŚP 13 stycznia 2013 po raz pierwszy pieniądze zbierane są dla dzieci i seniorów. Pieniądze jak zwykle można wrzucać do puszek na ulicach i w czasie licznych koncertów. Pomóc orkiestrze możesz również, nie wychodząc z domu. Najprościej wysłać SMS.
Jak wesprzeć WOŚP w domu? Na jaki numer wysłać SMS?

Nie musisz wychodzić z domu, żeby wesprzeć konto WOŚP i pomóc potrzebującym! Możesz to zrobić przez internet lub wysyłając SMS!

fot.: mat. pras. WOŚP

Żeby wesprzeć WOŚP w 2013 roku, wystarczy wysłać SMS o treści serce na numer 75 565. Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto. Wszyscy operatorzy: Plus, T-Mobile, Heyah, Orange, Play przekażą swój przychód na cel orkiestry. Numer jest aktywny w dniach 12-14 stycznia 2013.

ZOBACZ >> Światełko do Nieba podczas 21. Finału WOŚP

Jak w inny sposób wesprzeć 21. finał WOŚP bez wychodzenia z domu?

  • Możesz wpłacić darowiznę na cel 21. Finału WOŚP, przekazując dowolną kwotę na konto bankowe Orkiestry 58124011121111001047708382.
  • Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę na konto WOŚP, możesz to zrobić tu: KOD SWIFT PKO PPL PW, IBAN: PL 58124011121111001047708382.
  • Jeśli dysponujesz kartą kredytową lub debetową, możesz z jej pomocą przekazać WOŚP dowolną kwotę.
  • Wejdź na stronę serwisu społecznościowego SiePomaga.pl.
  • Weź udział w licytacji Złotych Serduszek i Złotych Kart. 

Pamiętaj, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy możesz wspierać nie tylko podczas finału, np. przekazując 1% podatku przy rozliczeniu rocznym. Szczegóły znajdziesz na stronie www.wosp.org.pl.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Co Tomasz Terlikowski powiedział o Owsiaku i WOŚP? Dlaczego Terlikowski krytykuje Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jak co roku, spotkała się z krytyką skrajnej i prokościelnej prawicy. Najbardziej kontrowersyjny był Tomasz Terlikowski. Naczelny "Frondy" skrytykował Owsiaka...

WARSZAWA Finał WOŚP 2013. Jakie koncerty podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie?

XXI Finał WOŚP 2013 w Warszawie. Doda zaśpiewa na koncercie przed Pałacem Kultury i Nauki. Oprócz Dody usłyszymy m.in. zespół Enej, Happysad, Goorala, Lipali i Kamila Bednarka. Zobacz szczegółowy...

WOŚP 2013. Jakie będą najciekawsze koncerty i wydarzenia podczas XXI Finału WOŚP? WOŚP 2013. Jakie będą najciekawsze koncerty i wydarzenia podczas XXI Finału WOŚP?

Podczas 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą zbierane pieniądze dla najmłodszych i pierwszy raz również dla najstarszych. Nie zabraknie też wydarzeń i atrakcji. W czym wziąć udział?...

Aktualizacja: 12.01.2014 17:36
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mykoła Azarow, były premier Ukrainy? Dlaczego podał się do dymisji?

Mykoła Azarow, premier Ukrainy i deputowany socjalliberalnej Partii Regionów, podał ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.