porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ile po podwyżce kosztują bilety na komunikację w Warszawie? 1 stycznia 2013 roku Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadził ...
Milioner z Chojnic wciąż nie odebrał 17 milionów nagrody - ma czas do 5 stycznia. Czy może odebrać nagrodę po tym terminie?

Co zrobić, jeżeli nie odbierze się wygranej w Lotto w terminie? Czy można odebrać wygraną po terminie?

Większość zwycięzców odbiera wygraną w Lotto od razu. Ale zdarza się, że ktoś się spóźni. Ile jest czasu na odebranie nagrody w Lotto? Co zrobić, jeżeli przegapi się termin odebrania nagrody w Lotto?

Miliony, które można wygrać w Lotto budzą emocje. Większość zwycięzców, szczególnie tych, którzy wygrali w kumulacji, odbiera nagrodę niemal natychmiast, ale zdarza się, że ktoś przegapi termin odbioru, tak jak szczęśliwiec z Chojnic, który do 4 stycznia 2013 wciąż nie odebrał wygranej, a czas przeznaczny na odbiór tej wygranej kończy mu się 5 stycznia.

Ile jest czasu na odebranie wygranej w Lotto? Gdzie ją odebrać?

Na odebranie wygranej w Lotto zwycięzca ma 60 dni od losowania. Wystarczy, że zgłosi się wtedy z kuponem i nagroda zostanie mu wypłacona w preferowanej przez niego formie - można odebrać gotówką nawet megakumulację. Niskie wygrane są wypłacane zwyczajowo gotówką w kolekturze.

Zasada jest prosta - wygrane do 2000 zł można odebrać w kolekturze gotówką. Wygrane powyżej tej kwoty wymagają udania się do najbliższego oddziału Lotto. Jest ich siedemnaście i znajdziemy je w każdym mieście wojewódzkim.

Co zrobić, jeżeli nie odebrało się wygranej w Lotto w terminie?

Szczęśliwiec, który zapomni odebrać wygraną w Lotto w terminie, nie stoi na straconej pozycji. Oprócz standardowego terminu 60 dni ma jeszcze tzw. okres reklamacyjny. To cztery dodatkowe miesiące, w czasie których można dochodzić swoich praw do wygranej. Potrzebne będzie jednak coś więcej niż sam kupon - trzeba wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie Lotto lub w oddziale.

Przedstawiciele Lotto twierdzą, że nie będą robili problemów milionerowi z Chojnic, jeżeli zgłosi się do nich z reklamacją.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Losowanie Lotto w TV: o której losowanie Lotto w TVP? Jak wygrać 20 mln? Losowanie Lotto w TV: o której losowanie Lotto w TVP? Jak wygrać 20 mln?

Gdy do wygrania w Lotto jest duża kwota, wszystkich grających interesują wyniki Lotto. Gdzie można obejrzeć losowania Lotto w telewizji? Mówimy, gdzie i o której można zobaczyć losowanie Lotto.

O której i na jakim programie jest losowanie Lotto?

Lotto to najpopularniejsza gra liczbowa w Polsce. Wypełnianie kuponów i blankietów gier Lotto stało się niemal tradycją. Nie ma się jednak co dziwić, losowania gier Totalizatora Sportowego odbywają...

O której losowanie Lotto po zmianach w programie TVP?

Studio loterii lotto jest transmitowane w TVP Info we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 22:15.

Aktualizacja: 07.06.2014 10:03
  • Komentarze
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Nikola Tesla?

Nikola Tesla to wynalazca i fizyk wszech czasów, który oprócz ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.