porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ile po podwyżce kosztują bilety na komunikację w Warszawie? 1 stycznia 2013 roku Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadził ...
Milioner z Chojnic wciąż nie odebrał 17 milionów nagrody - ma czas do 5 stycznia. Czy może odebrać nagrodę po tym terminie?

Co zrobić, jeżeli nie odbierze się wygranej w Lotto w terminie? Czy można odebrać wygraną po terminie?

Większość zwycięzców odbiera wygraną w Lotto od razu. Ale zdarza się, że ktoś się spóźni. Ile jest czasu na odebranie nagrody w Lotto? Co zrobić, jeżeli przegapi się termin odebrania nagrody w Lotto?

Miliony, które można wygrać w Lotto budzą emocje. Większość zwycięzców, szczególnie tych, którzy wygrali w kumulacji, odbiera nagrodę niemal natychmiast, ale zdarza się, że ktoś przegapi termin odbioru, tak jak szczęśliwiec z Chojnic, który do 4 stycznia 2013 wciąż nie odebrał wygranej, a czas przeznaczny na odbiór tej wygranej kończy mu się 5 stycznia.

Ile jest czasu na odebranie wygranej w Lotto? Gdzie ją odebrać?

Na odebranie wygranej w Lotto zwycięzca ma 60 dni od losowania. Wystarczy, że zgłosi się wtedy z kuponem i nagroda zostanie mu wypłacona w preferowanej przez niego formie - można odebrać gotówką nawet megakumulację. Niskie wygrane są wypłacane zwyczajowo gotówką w kolekturze.

Zasada jest prosta - wygrane do 2000 zł można odebrać w kolekturze gotówką. Wygrane powyżej tej kwoty wymagają udania się do najbliższego oddziału Lotto. Jest ich siedemnaście i znajdziemy je w każdym mieście wojewódzkim.

Co zrobić, jeżeli nie odebrało się wygranej w Lotto w terminie?

Szczęśliwiec, który zapomni odebrać wygraną w Lotto w terminie, nie stoi na straconej pozycji. Oprócz standardowego terminu 60 dni ma jeszcze tzw. okres reklamacyjny. To cztery dodatkowe miesiące, w czasie których można dochodzić swoich praw do wygranej. Potrzebne będzie jednak coś więcej niż sam kupon - trzeba wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie Lotto lub w oddziale.

Przedstawiciele Lotto twierdzą, że nie będą robili problemów milionerowi z Chojnic, jeżeli zgłosi się do nich z reklamacją.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Losowanie Lotto w TV: o której losowanie Lotto w TVP? Jak wygrać 20 mln? Losowanie Lotto w TV: o której losowanie Lotto w TVP? Jak wygrać 20 mln?

Gdy do wygrania w Lotto jest duża kwota, wszystkich grających interesują wyniki Lotto. Gdzie można obejrzeć losowania Lotto w telewizji? Mówimy, gdzie i o której można zobaczyć losowanie Lotto.

O której i na jakim programie jest losowanie Lotto?

Lotto to najpopularniejsza gra liczbowa w Polsce. Wypełnianie kuponów i blankietów gier Lotto stało się niemal tradycją. Nie ma się jednak co dziwić, losowania gier Totalizatora Sportowego odbywają...

O której losowanie Lotto po zmianach w programie TVP?

Studio loterii lotto jest transmitowane w TVP Info we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 22:15.

Aktualizacja: 07.06.2014 10:03
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Zelnik, syn Jerzego Zelnika?
Kim jest Mateusz Zelnik, syn Jerzego Zelnika?

Ciężko ostatnio Jerzemu Zelnikowi pozazdrościć sytuacji rodzinnej. Słynnemu aktorowi, znanemu ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.