porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ile po podwyżce kosztują bilety na komunikację w Warszawie? 1 stycznia 2013 roku Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadził ...
Milioner z Chojnic wciąż nie odebrał 17 milionów nagrody - ma czas do 5 stycznia. Czy może odebrać nagrodę po tym terminie?

Co zrobić, jeżeli nie odbierze się wygranej w Lotto w terminie? Czy można odebrać wygraną po terminie?

Większość zwycięzców odbiera wygraną w Lotto od razu. Ale zdarza się, że ktoś się spóźni. Ile jest czasu na odebranie nagrody w Lotto? Co zrobić, jeżeli przegapi się termin odebrania nagrody w Lotto?

Miliony, które można wygrać w Lotto budzą emocje. Większość zwycięzców, szczególnie tych, którzy wygrali w kumulacji, odbiera nagrodę niemal natychmiast, ale zdarza się, że ktoś przegapi termin odbioru, tak jak szczęśliwiec z Chojnic, który do 4 stycznia 2013 wciąż nie odebrał wygranej, a czas przeznaczny na odbiór tej wygranej kończy mu się 5 stycznia.

Ile jest czasu na odebranie wygranej w Lotto? Gdzie ją odebrać?

Na odebranie wygranej w Lotto zwycięzca ma 60 dni od losowania. Wystarczy, że zgłosi się wtedy z kuponem i nagroda zostanie mu wypłacona w preferowanej przez niego formie - można odebrać gotówką nawet megakumulację. Niskie wygrane są wypłacane zwyczajowo gotówką w kolekturze.

Zasada jest prosta - wygrane do 2000 zł można odebrać w kolekturze gotówką. Wygrane powyżej tej kwoty wymagają udania się do najbliższego oddziału Lotto. Jest ich siedemnaście i znajdziemy je w każdym mieście wojewódzkim.

Co zrobić, jeżeli nie odebrało się wygranej w Lotto w terminie?

Szczęśliwiec, który zapomni odebrać wygraną w Lotto w terminie, nie stoi na straconej pozycji. Oprócz standardowego terminu 60 dni ma jeszcze tzw. okres reklamacyjny. To cztery dodatkowe miesiące, w czasie których można dochodzić swoich praw do wygranej. Potrzebne będzie jednak coś więcej niż sam kupon - trzeba wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie Lotto lub w oddziale.

Przedstawiciele Lotto twierdzą, że nie będą robili problemów milionerowi z Chojnic, jeżeli zgłosi się do nich z reklamacją.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kiedy jest losowanie lotto - terminy 2014? Kiedy jest losowanie lotto - terminy 2014?

Losowanie Lotto może nieoczekiwanie przynieść fortunę, dlatego niezmiennie od lat wzbudza duże emocje. Sprawdź, kiedy i gdzie można obejrzeć losowanie Lotto i pozostałych gier Totalizatora Sportowego...

LOTTO wyniki - jakie największe WYGRANE w historii? WYSOKA KUMULACJA

Chyba każdy z nas chciałby zostać milionerem. Dlatego też, gdy w Lotto trafi się wysoka kumulacja przed punktami totalizatora ustawiają się długie kolejki ludzi pełnych nadziei. O jakie największe...

6 w LOTTO! Jakie są najwyższe wygrane w historii LOTTO?

Dzięki LOTTO za 3 złote można stać się milionerem!. Potrzeba jednak łutu szczęścia, który matematycy określają zresztą całkiem dokładnie: szansa jest jak 1 do 14 milionów.

Aktualizacja: 07.06.2014 10:03
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest prof. Janusz Skalski?

Prof. Janusz Skalski to postać wybitna. Swojej pracy kardiochirurga oddaje ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.