porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Leczenia za granicą w ramach NFZ: Jakie zabiegi można zrobić za granicą?
Leczenia za granicą w ramach NFZ: Jakie zabiegi można zrobić za granicą? Od 2014 roku będziemy mogli leczyć się w dowolnym kraju ...
Kiedy otwarcie nowych odcinków autostrady A4? Ile kosztuje przejazd autostradą A4?

Autostrada A4, NOWE ODCINKI: Kiedy otwarcie, ile kosztuje przejazd?

Od 30 października będzie można korzystać z dwóch kolejnych odcinków autostrady A4. Mówimy, które odcinki autostrady A4 zostaną otwarte oraz ile kosztuje przejazd.
Autostrada A4, NOWE ODCINKI: Kiedy otwarcie, ile kosztuje przejazd?
fot.: http://www.autostrada-a4.pl/

Do 29 października trwały ostatnie prace przed puszczeniem ruchu na dwóch nowych odcinkach autostrady A4 Katowice - Kraków.

Od godziny 15:00, 30 października, zostaną udostępnione kierowcom odcinki autostrady A4 od Dębicy do węzła Rzeszów Zachód (32,75 km) oraz od węzła Rzeszów Zachód do węzła Rzeszów Północ (4 km). Oddany w dniu dzisiejszym czterokilometrowy odcinek autostrady A4 jest częścią obwodnicy Rzeszowa. Znajdują się tutaj m.in dwa mosty oraz dwa wiadukty. W przyszłym roku zakończony zostanie Obwód Utrzymania Autostrady przy węźle Rzeszów Zachód.

Ile kosztuje przejazd autostradą A4?

Autostrada A4 przecina południową część Polski (za kilka lat ma ciągnąć się od granicy z Ukrainą do granicy z Niemcami) i jest najdłuższą tego typu drogą w kraju. Za przejazd z Dębicy do Rzeszowa Zachodniego i z Rzeszowa Zachodniego do węzła Rzeszów Północ w najbliższych dniach nie zapłacimy nic. Przejechanie samochodem osobowym z Krakowa do Katowic lub Mysłowic autostradą A4 to koszt 18 zł. Przejazd autostradą A4 z Jaworzna, Chrzanowa lub Alwernii do Krakowa kosztuje 9 zł.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 30.10.2013 14:46
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Warzecha - kim jest?

Łukasz Warzecha: dziennikarz, publicysta, komentator sportowy, członek rady redakcyjnej „Międzynarodowego ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.