porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Sprawdzian szóstoklasisty 2013. PYTANIA I ODPOWIEDZI – gdzie znaleźć? Sprawdzian szóstoklasisty odbył się dziś, 4 kwietnia, o godzinie 9. ...
Terminarz sprawdzianu szóstoklasisty w 2013 roku. Poznaj też zasady punktacji testu szóstoklasisty

Sprawdzian szóstoklasisty 2013. TERMINY, PUNKTACJA – co trzeba wiedzieć?

Tegoroczny sprawdzian kompetencji szóstoklasisty odbył się 4 kwietnia o godzinie 9. Poznaj pełen terminarz egzaminu i dowiedz się, kiedy należy spodziewać się wyników sprawdzianu. Ile punktów można zdobyć na teście szóstoklasisty 2013?

Sprawdzian szóstoklasisty odbył się 4 kwietnia 2013 roku o godzinie 9. Uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej przez 60 minut rozwiązywali zadania egzaminacyjne. Kiedy mogą spodziewać się wyników?

Terminarz sprawdzianu szóstoklasisty 2013

  • 4 kwietnia 2013 – sprawdzian szóstoklasisty
  • 4 czerwca 2013 – dodatkowy termin sprawdzianu
  • 21 czerwca 2013 – Centralna Komisja Egzaminacyjna przekaże do szkół zaświadczenia ze sprawdzianu

Ile punktów można zdobyć na teście szóstoklasisty?

Ze wszystkich pytań zamkniętych i otwartych szóstoklasista może zdobyć maksymalnie 40 punktów. Arkusze egzaminacyjne są sprawdzane przez specjalnie do tego przygotowanych egzaminatorów. Należy pamiętać, że wynik egzaminu szóstoklasisty ma głównie charakter informacyjny i nie pojawia się na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. Będzie miał znaczenie tylko wtedy, gdy szóstoklasista wybierze gimnazjum poza miejscem zamieszkania.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kiedy odbędzie się sprawdzian szóstoklasisty? Co należy zabrać ze sobą? Kiedy odbędzie się sprawdzian szóstoklasisty? Co należy zabrać ze sobą?

Tegoroczny egzamin szóstoklasisty odbędzie się 1 kwietnia. Niestety, to nie żart. Sprawdzian rozpocznie się o godz. 9. Warto zabrać ze sobą długopis z czarnym wkładem, ołówek i gumkę, linijkę,...

Jakie są wymagania na egzaminie szóstoklasisty? Jakie są wymagania na egzaminie szóstoklasisty?

W trakcie egzaminy szóstoklasisty sprawdzane będą umiejętności ucznia w zakresie czytania, pisania, rozumowania, a także korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Jak zdają TEST SZÓSTOKLASISTY uczniowie z dysleksją, dysortografią i dysgrafią? Jak zdają TEST SZÓSTOKLASISTY uczniowie z dysleksją, dysortografią i dysgrafią?

Jeżeli u dziecka zdiagnozowana została dysleksja, dysortografia, dysgrafia to test szóstoklasisty będzie ono zdawało na nieco innych warunkach niż rówieśnicy. Sam test szóstoklasisty będzie zawierał...

Aktualizacja: 07.04.2014 13:07
Autor: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Joanna Gajewska, menedżerka i partnerka Piotra Polka?
Kim jest Joanna Gajewska, menedżerka i partnerka Piotra Polka?

O partnerce Piotra Polka, Joannie Gajewskiej nie wiadomo zbyt wiele ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Praca i kariera - znajdziesz tu porady na temat jak znaleźć pracę? Jak napisać CV i czego nie mówić na rozmowie kwalifikacyjnej? . Rozmowa o pracę. Praca dorywcza. Oferty pracy oraz katalog ofert. Praca w Polsce i za granicą. Kierunki studiów, szkolenia. Profesjonalne pisanie CV. Urlop ojcowski – kiedy i dla kogo? Praca za granicą. Umowa o pracę. Praca sezonowa. Umowa zlecenie. Umowa o dzieło. Jak szukać pracy. Jak znaleźć pracę. Praca stała. Praca tymczasowa. Wzory pism. Doradztwo personalne. Ścieżka kariery. Poradnik. Jak napisać CV. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.