porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Sprawdzian szóstoklasisty 2013. PYTANIA I ODPOWIEDZI – gdzie znaleźć? Sprawdzian szóstoklasisty odbył się dziś, 4 kwietnia, o godzinie 9. ...
Terminarz sprawdzianu szóstoklasisty w 2013 roku. Poznaj też zasady punktacji testu szóstoklasisty

Sprawdzian szóstoklasisty 2013. TERMINY, PUNKTACJA – co trzeba wiedzieć?

Tegoroczny sprawdzian kompetencji szóstoklasisty odbył się 4 kwietnia o godzinie 9. Poznaj pełen terminarz egzaminu i dowiedz się, kiedy należy spodziewać się wyników sprawdzianu. Ile punktów można zdobyć na teście szóstoklasisty 2013?

Sprawdzian szóstoklasisty odbył się 4 kwietnia 2013 roku o godzinie 9. Uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej przez 60 minut rozwiązywali zadania egzaminacyjne. Kiedy mogą spodziewać się wyników?

Terminarz sprawdzianu szóstoklasisty 2013

  • 4 kwietnia 2013 – sprawdzian szóstoklasisty
  • 4 czerwca 2013 – dodatkowy termin sprawdzianu
  • 21 czerwca 2013 – Centralna Komisja Egzaminacyjna przekaże do szkół zaświadczenia ze sprawdzianu

Ile punktów można zdobyć na teście szóstoklasisty?

Ze wszystkich pytań zamkniętych i otwartych szóstoklasista może zdobyć maksymalnie 40 punktów. Arkusze egzaminacyjne są sprawdzane przez specjalnie do tego przygotowanych egzaminatorów. Należy pamiętać, że wynik egzaminu szóstoklasisty ma głównie charakter informacyjny i nie pojawia się na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. Będzie miał znaczenie tylko wtedy, gdy szóstoklasista wybierze gimnazjum poza miejscem zamieszkania.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kiedy odbędzie się sprawdzian szóstoklasisty? Co należy zabrać ze sobą? Kiedy odbędzie się sprawdzian szóstoklasisty? Co należy zabrać ze sobą?

Tegoroczny egzamin szóstoklasisty odbędzie się 1 kwietnia. Niestety, to nie żart. Sprawdzian rozpocznie się o godz. 9. Warto zabrać ze sobą długopis z czarnym wkładem, ołówek i gumkę, linijkę,...

Jakie są wymagania na egzaminie szóstoklasisty? Jakie są wymagania na egzaminie szóstoklasisty?

W trakcie egzaminy szóstoklasisty sprawdzane będą umiejętności ucznia w zakresie czytania, pisania, rozumowania, a także korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Gdzie można poćwiczyć przed egzaminem szóstoklasisty? Testy z poprzednich lat online Gdzie można poćwiczyć przed egzaminem szóstoklasisty? Testy z poprzednich lat online

Egzamin szóstoklasisty już wkrótce. Warto się do niego przygotować, zapoznając się z egzaminami z ubiegłych lat i wykonując testy próbne.

Aktualizacja: 07.04.2014 13:07
Autor: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Józefa Oleksego: córka, syn, żona, siostra. Kim są i co robią?
Rodzina Józefa Oleksego: córka, syn, żona, siostra. Kim są i co robią?

Żona Maria, córka Julia i syn Michał - bliscy Józefa Oleksego ...

BAZA PORAD
4 kwietnia, o godz. 9.00 ogólnopolski sprawdzian szóstoklasistów. Szóstoklasiści przystąpią do ogólnopolskiego sprawdzianu. Przystąpi do niego 9.376 uczniów z 288 lubuskich szkół. W Gorzowie pisać będzie test 933 osób, w Zielonej Górze - 984.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.