porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Warszawskie lodowiska 2013/2014 – gdzie na łyżwy w Warszawie?
Warszawskie lodowiska 2013/2014 – gdzie na łyżwy w Warszawie? Działają już warszawskie lodowiska! Przedstawiamy przewodnik po najlepszych ślizgawkach w ...
Pogrzeb Ireny Strasburger w Katowicach. Wcześniej – msza żałobna w Konstancinie.

Pogrzeb Ireny Strasburger – GDZIE, KIEDY pogrzeb żony Karola Strasburgera?

Pogrzeb Ireny Strasburger, żony Karola Strasburgera, odbędzie się w poniedziałek 16 grudnia w Katowicach. Wcześniej, w sobotę 14 grudnia, w kościele pw. św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie odprawiona zostanie msza święta żałobna.
Pogrzeb Ireny Strasburger – GDZIE, KIEDY pogrzeb żony Karola Strasburgera?

Pogrzeb Ireny Strasburger odbędzie się w Katowicach. Wcześniej – msza żałobna w Konstancinie.

fot.: Ryan Watterson/SXC

Uroczystości pogrzebowe Ireny Strasburger rozpoczną się w sobotę 14 grudnia o godz. 13. Wówczas w kościele pw. św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie (Mirków) zostanie odprawiona msza święta żałobna.

Pogrzeb Ireny Strasburger natomiast zaplanowano na poniedziałek 16 grudnia w Katowicach o godz. 13 na cmentarzu przy ul. Sienkiewicza. To nie przypadek – Irena Strasburger pochodziła z Katowic.

>>> Irena Strasburger, żona Karola Strasburgera, nie żyje. KIM BYŁA? [KARIERA, RODZINA – KLIKNIJ!]

Irena Strasburger wychowywała się w zamożnej rodzinie. Była córką właściciela sieci pralni na Śląsku. Skończyła hotelarstwo i turystykę oraz ekonomię. Miała trzech mężów. Andrzeja Kendę – plastyka, później Andrzeja Jaroszewicza, który był kierowcą rajdowym i synem byłego komunistycznego premiera Piotra Jaroszewicza.

>>> Irena Strasburger i Andrzej Jaroszewicz – co ich łączyło? [KLIKNIJ!]

Trzecim mężem Ireny Strasburger był znany aktor prowadzący „Familiadę” Karol Strasburger. Parę tworzyli przez ponad 30 lat, byli szczęśliwym małżeństwem, choć nie doczekali się dzieci.

Irena Strasburger przegrała walkę z chorobą w nocy z 9 na 10 grudnia 2013 roku.

>>> Irena Strasburger – NA CO ZMARŁA? [KLIKNIJ!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 12.12.2013 17:39
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bogdan Stachurski, ojciec Anny Lewandowskiej. Kim jest?
Bogdan Stachurski, ojciec Anny Lewandowskiej. Kim jest?

Anna Lewandowska udzieliła ostatnio niezwykle emocjonalnego wywiadu, w którym opowiedziała ...

BAZA PORAD
Kiedy castingi lub precastingi do teleturnieju, do X-Factor. Kiedy eliminacje do Mam talent. Co, gdzie i kiedy w Polsce i na świecie. Kiedy koncert Stinga a kiedy Madonny. Na co warto iść do kina. Mowimyjak.pl - radzimy w każdym temacie. Informator kulturalny. Koncerty, imprezy, sport, wydarzenia. Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy? Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.