porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak urządzić korytarz? Co można zrobić z wąskim korytarzem, w którym nie zmieści ...

Jak urządzić kącik dla dziecka?

Zanim ułożymy w łóżeczku długo oczekiwanego domownika, dokładnie zaplanujmy zaciszny kącik, który będzie komfortowym miejscem i dla matki, i dla dziecka. Najlepiej, by łóżeczko sąsiadowało z posłaniem mamy, bo to ułatwi jej stały kontakt i opiekę. Planując miejsce dla dziecka w pokoju dziennym, można odgrodzić je niską ścianką działową. Ważną rolę odgrywa kolorystyka. Mocne żywe barwy będą przykuwać uwagę kilkumiesięcznego dziecka. Maluch najszybciej reaguje na czarny, biały i czerwony.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 07.09.2013 09:44
Autor: MURATOR
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Radosław Rychcik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Radosław Rychcik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Radosław Rychcik wygrał Paszport POLITYKI w kategorii teatr. Reżyser został ...

BAZA PORAD

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Ile kosztuje? Jak długo? Dlaczego? Skąd się bierze? Mowimyjak.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde pytanie. W serwisie pytań i odpowiedzi zadaj pytanie, a uzyskasz odpowiedź. Pytania i odpowiedzi - znajdziesz tu pytania i odpowiedzi z kategorii: Informacje, Rozrywka, Styl życia, Technologie i auto, Praca i kariera, Dom, Zdrowie, Dziecko. Serwis pytań i odpowiedzi. Zadawaj pytania, odpowiadaj na pytania zadane przez innych. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Jak? Ile? Po co? Dlaczego? Skąd się bierze? Jak zrobić? Ciekawe rozmowy. Rozmowy na każdy temat. Internauci udzielają porad internautą.  Śmieszne pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi gra głupie pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej, ciekawe pytania i odpowiedzi, quizy, pytania z milionerów, zagadki. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.