porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Pikowany zagłówek – gdzie kupić? Jak zrobić pikowany zagłówek do łóżka?
Pikowany zagłówek – gdzie kupić? Jak zrobić pikowany zagłówek do łóżka? Pikowany zagłówek nada elegancki ton i będzie wyrazistym dekoracyjnym elementem ...
Kolory w sypialni, kolorystyka sypialni. Jakie kolory są najlepsze do sypialni? Aranżacja wnętrz: sypialnia. Urządzanie wnętrz: sypialnia. Kolory w sypialni: poradnik

Jaki kolor pasuje do sypialni? Kolory w sypialni: jakie wybrać? Poradnik aranżacji wnętrz w sypialni

Wybierając kolor do sypialni, musimy pamiętać o funkcji wnętrza, które powinno sprzyjać wypoczynkowi. Jakie kolory najbardziej sprawdzą się w sypialni? Poradnik aranżacji wnętrz w sypialni: wybieramy najlepsze kolory i zestawienia kolorystyczne.
Jaki kolor pasuje do sypialni? Kolory w sypialni: jakie wybrać? Poradnik aranżacji wnętrz w sypialni

W sypialni doskonale się sprawdzają beże, brązy oraz niebieski – sprzyjają relaksowi

fot.: Marcin Czechowicz

Sypialnia jest ważnym miejscem, ponieważ spędzamy w niej średnio 7 godzin na dobę. Dlatego warto zadbać, aby aranżacja sypialni była przytulna i sprzyjała wypoczynkowi.

Jakie kolory do sypialni? Poradnik

Kolory, jakie stosujemy w sypialni, powinny się także łączyć z pozostałymi częściami mieszkania, aby zachować spójność stylistyczną wnętrz. Dlatego dobrze zdecydować się na styl, który najbardziej lubimy. Kolorystyka sypialni powinna być utrzymana w barwach sprzyjających odpoczynkowi. Dobrze sprawdzą się tutaj beże, brązy, niebieski, a także kolor biały. Żywe kolory w sypialni mogą nas dekoncentrować i rozpraszać, dlatego warto wybierać barwy, które pomogą nam się wyciszyć i ułatwią zasypianie.

Dodatkowe funkcje sypialni a dobór kolorów

W aranżacji sypialni ważne jest także, czy pokój ma nam służyć tylko do spania, czy też może chcemy w nim urządzić również miejsce do pracy albo garderobę? Gdy sypialnia dzieli się na miejsca o różnych funkcjonalnościach, dobrze jest je także wydzielić odrębną kolorystyką. Nie decydujmy się jednak na kilka różnych barw w sypialni, bo możemy wprowadzić do wnętrza chaos.

Dobrze urządzona sypialnia, z ciekawie dobranymi kolorami stanie się przyjemnym miejscem snu i relaksu. Dlatego warto poświęcić odrobinę czasu na jej ciekawe urządzenie i dobry wybór kolorów do sypialni.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Wiosenna metamorfoza sypialni. Jaki wybrać kolor do sypialni? Wiosenna metamorfoza sypialni. Jaki wybrać kolor do sypialni?

Wiosna to dobry moment na odświeżenie ścian w domu, w tym również w sypialni. Jakie kolory proponują do sypialni projektanci i producenci farb? Mówimy, jak dokonać metamorfozy sypialni na wiosnę.

Jakie kolory do sypialni? Jak podczas REMONTU pomalować ściany w sypialni? Jakie kolory do sypialni? Jak podczas REMONTU pomalować ściany w sypialni?

Sypialnia to najbardziej intymne wnętrze w domu. Warto ją urządzić tak, by sprzyjała wypoczynkowi i odpowiadała naszym gustom. Stonowane kolory w sypialni zapewnią atmosferę relaksu, mocniejsze barwy...

Aktualizacja: 29.05.2013 16:45
Autor: bazylia
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maria Wasiak - kim jest nowa minister infrastruktury?
Maria Wasiak - kim jest nowa minister infrastruktury?

W piątek 19 września Ewa Kopacz przedstawiła skład nowej Rady ...

BAZA PORAD
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.