porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak złożyć REKLAMACJĘ NA POCZCIE, gdy przesyłka nie dotarła do adresata?
Jak złożyć REKLAMACJĘ NA POCZCIE, gdy przesyłka nie dotarła do adresata? Jeśli złożyłeś na poczcie przesyłkę tzw. rejestrowaną, a ona nie ...
Rodzaje testów na obecność narkotyków - pozwalają sprawdzić czy dziecko zażywa lub zażywało narkotyki

Jak zrobić test na narkotyki? Jak wykonać testy na obecność narkotyków w moczu?

Chcesz sprawdzić, czy twoje dziecko bierze narkotyki? Kup w aptece test i wykonaj go! Testy na obecność narkotyków pozwalają sprawdzić czy dziecko zażywa lub zażywało narkotyki. Przeczytaj o testach na obecność narkotyków w moczu. Jak zrobić test na narkotyki?

Testy na obecność narkotyków w moczu

W aptekach są dostępne różne rodzaje testów na narkotyki: wykrywające

- opiaty (heroina, morfina, kodeina),

- marihuanę,

- kokainę

- czy amfetaminę.

Te badania (testy na narkotyki) wykrywają narkotyki nawet kilka dni po użyciu. Wszystkie zawierają dokładne instrukcje jak je wykonać i odczytać wynik. Ważne, że mocz do badania może być pobrany o dowolnej porze, ale najlepiej wykonać test rano.

Próbkę moczu zbieramy do czystego i suchego pojemnika. Samo wykonanie testu jest łatwe, wymaga jedynie zanurzenia na kilka sekund paska testowego w próbce moczu (najlepiej z danego dnia) i odczekaniu 3 do najwyżej 8 minut, żeby odczytać wynik. Wyniki oceniane po upływie 8 minut nie są już wiarygodne. Testy na obecność w organiźmie narkotyków dostępne są w aptekach bez recepty.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 04.02.2013 23:56
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]

Polityczną karierę Beata Szydło zawdzięcza sobie, rodzinie, która ją wspiera ...

Zapytaj o co chcesz. Odpowiemy na każdy temat. Znajdziesz tu projekty wnętrz, obejrzysz dekoracje, wybierzesz wystrój wnętrz. Porządki, sprzątanie, usuwanie plam - tematy, które pozwolą Ci ogarnąć mieszkanie, dom. Porady domowe sos, ocet winny domowe sos, krem domowe sos, domowe porady babuni, sos uroda porady, domowe receptury. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.