porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czym i jak WYCZYŚCIĆ FUGI? Fugi (szczególnie ciemne) najlepiej czyścić specjalistycznymi preparatami dostępnymi w marketach. ...
Ozdoby wielkanocne - zamiast kupować, zrób je sam! To nic trudnego

Jak zrobić STROIKI WIELKANOCNE? Jak zrobić wielkanocny stroik?

Samodzielnie przygotowany stroik wielkanocny nie może się równać z tym ze sklepu. Wiosenne kwiaty, pisanki oraz bukszpan będą piękną ozdobą wielkanocnego stołu.

Wystarczy ruszyć wyobraźnią, żeby stworzyć niepowtarzalny stroik wielkanocny. Wykorzystaj to, co kojarzy się z wiosną i Wielkanocą, np. kwiaty czy wydmuszki i do dzieła! Oto najprostsze stroiki wielkanocne:

  • Do przezroczystego wazonu wypełnionego białymi wydmuszkami włóż białe albo żółte tulipany oraz bukszpan. 

  • Szeroką, płaską miskę wyłóż mchem, ewentualnie rzeżuchą. Powtykaj żonkile.

  • Wypełnij wąski, przezroczysty wazon kolorowymi kamykami, włóż do niego gałązki, a na nim powieś kolorowe pisanki. 

  • Koszyczek wielkanocny wypełnij ziemią (wcześniej możesz wyłożyć go folią). Zasadź w nim tulipany oraz żonkile, najlepiej w dwóch kolorach.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 29.03.2013 19:40
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Olechowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Olechowski ostatnio nie jest widoczny na polskiej scenie politycznej ...

Zapytaj o co chcesz. Odpowiemy na każdy temat. Znajdziesz tu projekty wnętrz, obejrzysz dekoracje, wybierzesz wystrój wnętrz. Porządki, sprzątanie, usuwanie plam - tematy, które pozwolą Ci ogarnąć mieszkanie, dom. Porady domowe sos, ocet winny domowe sos, krem domowe sos, domowe porady babuni, sos uroda porady, domowe receptury. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.