porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak wybrać wkładkę bębenkową do zamka? Jakie parametry brać pod uwagę?
Jak wybrać wkładkę bębenkową do zamka? Jakie parametry brać pod uwagę? Wkładka jest sercem każdego zamka wpuszczanego w drzwi wejściowe. Wkładki ...
Jaki odkurzacz kupić? Z jakim filtrem? O czym pamiętać, zanim wybierzemy odkurzacz? Które urządzenia są najlepsze?

Co powinien mieć dobry odkurzacz? Jaki odkurzacz wybrać? Odkurzanie od A do Z

Współczesne odkurzacze mają wiele przydatnych funkcjonalności, które ułatwiają sprzątanie domu. Zanim kupimy odkurzacz, zastanówmy się, które z jego funkcji byłyby dla nas najprzydatniejsze. Jak wybrać idealny odkurzacz, dopasowany do potrzeb domowników?

Wybierając w sklepie odkurzacz, zwróćmy uwagę na jego typ i to, czy jest urządzeniem z workiem, czy bez worka. Jeżeli jest wyposażone w worek, należy dopytać sprzedawcę, ile kosztuje jedno opakowanie i czy jest ogólnodostępne. Często niestety zdarza się, że do konkretnego modelu będzie pasował worek, który można rzadko znaleźć na sklepowych półkach. Najlepiej zdecydować się na taki model odkurzacza, do którego będzie pasował każdy rodzaj worka.

Kolejnym ważnym aspektem jest moc silnika, siła ssania oraz system filtracji. Dobre odkurzacze mają 2200 W mocy silnika i 500 W mocy ssania. Takie odkurzacze nie należą do urządzeń głośnych. Bardzo istotny jest system filtracji: zanieczyszczenia zostaną zatrzymane przez filtry wodne oraz antyalergiczne filtry HEPA H13. To szczególnie istotne, gdy w domu są alergicy.

Osoby posiadające zwierzęta w ofercie sklepów znajdą urządzenia do zadań specjalnych. Takie odkurzacze poradzą sobie z sierścią naszych ulubieńców, zalegającą na kanapie czy na dywanie, dzięki innowacyjnym szczotkom.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 28.01.2014 23:01
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Trzaskowski – kim jest? KARIERA, RODZINA
Rafał Trzaskowski – kim jest? KARIERA, RODZINA

Rafał Trzaskowski, byłi europarlamentarzysta i wiceminister spraw zagranicznych ds. europejskich ...

Zapytaj o co chcesz. Odpowiemy na każdy temat. Znajdziesz tu projekty wnętrz, obejrzysz dekoracje, wybierzesz wystrój wnętrz. Porządki, sprzątanie, usuwanie plam - tematy, które pozwolą Ci ogarnąć mieszkanie, dom. Porady domowe sos, ocet winny domowe sos, krem domowe sos, domowe porady babuni, sos uroda porady, domowe receptury. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.